Unigo Comflor Happy Cloud Oyun Halısı 13 mm

 • Ürün Kodu: 6606679054937
 • Marka: Unigo
 • Ölçü: 210 cm x 140 cm x 13 mm
 • Fiyat
 • %5indirim
  4.949,00 TL
  4.701,55 TL
  KARGO BEDAVA
 • Aynı gün kargoda!
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Unigo Comflor Happy Cloud Oyun Halısı 

BEBEK ODASI OYUN MATLARI
Bebek odası oyun matları yenidoğan döneminden itibaren tüm çocuk odaları için tasarlanmıştır. Bebek odalarında bebek oyun halısı ve bebek aktivite matı olarak kullanılan oyun matları bebek ve çocuklara eğitici ve güvenli bir oyun alanı sağlar.  

Comflor Happy Cloud Oyun Matının Özellikleri

Comflor Happy Cloud Oyun Matı bebek yoga matları çocuk yoga matları ve yoga matlarına çok benzer bir dokuya sahiptir. Özel yüzey dokusu ve kalınlığı sebebiyle çocukları düşme anında yaralanma riskine karşı korur. Tüm Unigo çocuk oyun matları çift taraflıdır ve her iki yüzeyinde de farklı desenler yer almaktadır.

Comflor Happy Cloud Oyun Halısı sıvı geçirmez ve kullanım ömrü boyunca antialerjiktir. Comflor Happy Cloud Oyun Halısı sayesinde bebek jimnastiği spor hareketleri ve bebek aktiviteleri daha güvenli yapılabilmektedir. Çocukların beden gelişimini destekleyen ve spor hareketlerini ebeveynleri ile birlikte rahatlıkla yapabilmelerine yardımcı olur.

Comflor Happy Cloud Oyun Halısı düşme anında çocukları darbeye karşı korur. Yumuşak yüzeyi çocukların emekleme döneminde dizlerinde ve dirseklerinde tahrişi önleyici niteliktedir. Sıvı geçirmeyen özel yüzey dokusu sebebiyle oyun halıları kullanım süresi boyunca anti-alerjik ve anti-bakteriyeldir. Unigo Oyun Matı alerjik astım rahatsızlığı ve alerji yatkınlığı olan çocuklarımızda güvenle önerilmektedir. Büyüklerin ve çocukların oyunlarına katılımını sağlayacak şekilde özellikle geniş ebatlarda tasarlanmıştır.

 • Antialerjik
 • Çift Taraflı
 • Darbe Emici
 • Eğitici
 • Güvenli
 • Sıvı Geçirmez

Comflor Happy Cloud Oyun Matının Ölçüleri
Dolgu köpük hammaddeden tek katman halinde üretilen Comflor Happy Cloud Oyun Halısı kalınlığı sayesinde darbe emici özelliğe sahiptir. Çocukları düşme ve yaralanmalara karşı korur. Yenidoğan evresinden itibaren güvenli bir oyun alanı sunar. 13mm kalınlığında olan Comflor Happy Cloud Oyun Halısı 210 cm x 140 cm ölçülerindedir.

OYUN MATLARI/HALILARI EBAT VE KALINLIK
Dolgu köpük hammaddeden tek katman halinde üretilen Unigo bebek odası oyun matları/halıları kalınlığı sayesinde darbe emici özelliğe sahiptir. Çocukları düşme ve yaralanmalara karşı korur. Yenidoğan evresinden itibaren güvenli bir oyun alanı sunan Unigo oyun matlarının/halılarının 5 farklı kalınlık alternatifi bulunmaktadır. Hayvan temalı oyun matı modelleri rakamlı oyun matı modelleri harfli oyun matı modelleri sayesinde unigo oyun matları çocukların eğitimini destekler. Özel dokusu sayesinde son derece esnek olan matlar çocukların dişleme ve tırnaklama hareketlerine karşı oldukça dayanıklıdır yırtılmaz kopmaz.

TEMİZLİK VE BAKIM KOŞULLARI
Ürünler sadece nemli bir havlu ile veya bebekler için kullanılan ıslak mendiller ile silinerek temizlenir. Bebeklerin cildine kullanılan bir şampuan ile sabunlu bir havlu yaparak da temizlenebilir. Hafifçe ve bastırmadan temizlemek gerekir. Kimyasal temizleyiciler önerilmemektedir. 
Ölçü210 cm x 140 cm x 13 mm
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Kargoda bir aksaklık olmaması durumunda ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişi saat 13:00`dan sonra verdiyseniz ürününüzün kargolama sonraki güne kalabilir.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...