Dwinguler Fairy Tale Land Oyun Matı ve Halısı 15mm

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Dwinguler Fairy Tale Land Oyun Matı

BEBEK ODASI OYUN MATLARI
Bebek odası oyun matları yenidoğan döneminden itibaren tüm çocuk odaları için tasarlanmıştır. Bebek odalarında bebek oyun halısı ve bebek aktivite matı olarak kullanılan oyun matları bebek ve çocuklara eğitici ve güvenli bir oyun alanı sağlar.  

UNİGO OYUN MATLARINI DİĞER MATLARDAN AYIRAN ÖZELLİKLER
Unigo oyun matları bebek yoga matları çocuk yoga matları ve yoga matlarına çok benzer bir dokuya sahiptir. Özel yüzey dokusu ve kalınlığı sebebiyle çocukları düşme anında yaralanma riskine karşı korur. Unigo çocuk oyun matları çift taraflıdır ve her iki yüzeyinde de farklı desenler yer almaktadır. Unigo oyun halıları sıvı geçirmez ve kullanım ömrü boyunca antialerjiktir. Unigo oyun halıları sayesinde bebek jimnastiği spor hareketleri ve bebek aktiviteleri daha güvenli yapılabilmektedir. Çocukların beden gelişimini destekleyen ve spor hareketlerini ebeveynleri ile birlikte rahatlıkla yapabilmelerine yardımcı olan Unigo çocuk odası halı çeşitleri aynı zamanda eğitici ve eğlendirici desenlerden oluşur. Unigo çocuk odası oyun halısı modelleri bebek ve çocuk odası dekorasyonuna uygun tasarlanmıştır. Sakin desenli oyun matı sade desenli oyun matı hayvanlı oyun matı trafikli oyun matı eğitici oyun matı ve yuvarlak oyun matı modelleri bebek ve çocuk odalarına uyum sağlamaktadır. Unigo bebek yogası ve çocuk yogası aktivitelerinde de kullanılan unigo oyun matları çocuklara güvenli aktivite alanı sağlamaktadır. Anne bebek yogası ve bebek yogası aktivitelerinde bebek yoga matı veya bebek jimnastik matı olarak kullanılabilir.

Unigo Oyun matları düşme anında çocukları darbeye karşı korur Unigo oyun halılarının / matlarının yumuşak yüzeyi çocukların emekleme döneminde dizlerinde ve dirseklerinde tahrişi önleyici niteliktedir. Sıvı geçirmeyen özel yüzey dokusu sebebiyle oyun halıları kullanım süresi boyunca anti-alerjik ve anti-bakteriyeldir. Unigo Oyun halıları alerjik astım rahatsızlığı ve alerji yatkınlığı olan ço cuklarımızda güvenle önerilmektedir. Unigo oyun matları/halıları büyüklerin ve çocukların oyunlarına katılımını sağlayacak şekilde özellikle geniş ebatlarda tasarlanmıştır.

Unigo oyun halıları yaz aylarında bahçede kullanılabilir. Küçük ebatlı oyun matı modelleri seyahatlerde de kullanılabilir. Yuvarlak oyun matları küçük odalarda veya seyahatlerde kullanılmaktadır. Yuvarlak oyun matı modelleri sakin desenli olarak tasarlanmıştır. Unigo Sakin Desenli Oyun Matı/ Halısı kategorimizdeki tüm modeller dekoratif desenlere sahiptir. İskandinav stili yansıtan İskandinav desenler geometrik desenler etnik desenler mint yeşili ve açık renk tonlarındaki oyun halısı modelleri bu kategoride yer almaktadır. Dekoratif bebek odası dekorasyonu sevenlere özel etnik tarz ve İskandinav tarz yeni nesil oyun halısı desenleri mevcuttur. Geometrik desen sevenlere özel oyun halısı açık renklerde oyun halısı seven ailelere sakin renklerde sade desenli halılar ve matlar önerilmektedir.

Yuvarlak oyun matları bebek odalarında dekoratif bebek halısı olarak kullanılabilir. Yuvarlak halı modelleri dekoratif ve sade odalara farklı bir tasarım katmaktadır. Unigo bebek jimnastik matında bebeğinizle oyun oynayabilirsiniz. Unigo oyun matının/halısının üzerine birlikte uzanabilir bedensel gelişimini desteklemek için spor hareketleri yapabilir hatta bebeğiniz ile birlikte emekleyebilirsiniz. Unigo oyun matları-halıları doğduğu günden itibaren çocukların ve ebeveynlerin en konforlu oyun alanıdır. Unigo oyun halısı modellerinin kalınlık ve ölçüleri farklıdır. Unigo oyun halısı fiyatları ürünlerin kalınlık ve dolgu yoğunluklarına göre farklılık göstermektedir.

Unigo Dwinguler Fairy Tale Land Oyun Matının Genel Özellikleri

  • Antialerjik
  • Çift Taraflı
  • Darbe Emici
  • Eğitici
  • Güvenli
  • Sıvı Geçirmez
Unigo Dwinguler Fairy Tale Land Oyun Halısının Ebat ve Kalınlığı
Dolgu köpük ve hammaddeden, tek katman halinde üretilen bebek odası oyun matları kalınlığı sayesinde darbe emici özelliğe sahiptir. Dwinguler Fairy Tale Land Oyun Halısı 230cm x 140cm ölçüde ve 15mm kalınlığındadır. Çocukları düşme ve yaralanmalara karşı korur. Yeni doğan evresinden itibaren, geniş ve güvenli bir oyun alanı sunar. Oyun halılarının birçok farklı kalınlık, ölçü ve desen alternatifi bulunmaktadır. Hayvan temalı, rakamlı oyun matı modelleri, harfli oyun matı modelleri, trafik desenli ve sakin desenli oyun matı modelleri gibi çocukların zihinsel ve bedensel gelişimini destekleyen unigo oyun matı modelleri mevcuttur.

Dwinguler Fairy Tale Land Oyun Halısının Ön ve Arka Desen Bilgisi
Unigo oyun matlarının bazı modelleri eğitici unsurlara yönelik tasarlanmıştır. Eğitici desenlere sahip oyun matlarının yüzeylerinde çocukların hayal gücünü geliştiren desenler bulunmaktadır. Sakin desenli oyun matı modelleri, sade renkleri seven bebeklerin odaları için dekoratif oyun halısı olarak tasarlanmıştır. Aynı zamanda bebek yoga matı veya bebek jimnastik matı olarak da kullanılmaktadır. Unigo Dwinguler Fairy Tale Land oyun matı halısının desenleri ise sakin desenli ve dekoratiftir. Unigo Dwinguler Fairy Tale Land ön yüzeyinde çocukların hayal gücünü geliştirecek nitelikte dünyaca ünlü masallar yer almaktadır. Unigo masal temalı oyun halısı üzerinde çocuklara Tinkerbell, Fasulye Ağacı, Çirkin Ördek Yavrusu, Altın Saçlı Kız ve Üç Ayıcık, Rapunzel, Deniz kızı Ariel, Hansel ve Gretel, Kurbağa Prens, Alaaddin’ in Sihirli Lambası, Üç küçük domuzcuk ve Sindirella hikayelerini anlatabilirsiniz. Arka yüzeyi çocukların eğitici desenlere odaklanmasını kolaylaştıracak şekilde tasarlanmıştır. Unigo masal temalı oyun matı çocukların Aslan, ahtapot, kedi gibi hayvanları, palyaço, şemsiye, çorap, keman, araba gibi nesneleri, harfleri, renkleri ve İngilizce kelimeleri öğrenmesine yardımcı olacak.

Fairy Tale Land Oyun Matının Temizliği ve Bakımı
Ürünler sadece nemli bir havlu ile veya bebekler için kullanılan ıslak mendiller ile silinerek temizlenir. Bebeklerin cildine kullanılan bir şampuan ile sabunlu bir havlu yaparak da temizlenebilir. Hafifçe ve bastırmadan temizlemek gerekir. Kimyasal temizleyiciler önerilmemektedir.
Ölçü230 cm x 140 cm x 15 mm
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Kargoda bir aksaklık olmaması durumunda ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişi saat 13:00`dan sonra verdiyseniz ürününüzün kargolama sonraki güne kalabilir.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...