Kategoriler

İptal ve İade

KOLAY İADE

 

İade etmek istediğiniz ürünü teslim tarihinden itibaren en geç 14 iş günü içinde kullanılmamış veya zarar görmemiş halde faturasıyla birlikte Yurtiçi kargo kodu ile ÜCRETSİZ olarak tarafımıza gönderebilirsiniz. Ürünü YALNIZCA Yurtiçi kargonun Merla Ticaret tarafından verilen anlaşma kodu ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz; aksi takdirde ücret kesintisi yapılacaktır.

 

Diğer kargo şirketleriyle yapılan iade ücretleri göndericiye aittir. Karışıklık olmaması ve işlemlerin hızlanması adına ürünle birlikte  ‘iade etmek istiyorum’ notunu ürünün yanında göndermelisiniz. İade ettiğiniz ürünün Merla.com.tr tarafından incelenip onaylanmasının ardından iade tutarı; varsa kargo ve kampanya bedelleri kesilerek en geç 14 gün içinde hesabınıza yatırılır. 

 

YURTİÇİ kargo anlaşma kodumuz 669963225 'dir.

 

 

KOLAY DEĞİŞİM

 

Değişimini yapmak istediğiniz ürünü teslim tarihinden itibaren en geç 14 iş günü içinde kullanılmamış veya zarar görmemiş halde faturasıyla birlikte YURTİÇİ kargo kodu ile ÜCRETSİZ olarak tarafımıza gönderebilirsiniz.

 

Ürünü YALNIZCA YURTİÇİ kargonun Merla.com.tr tarafından verilen anlaşma kodu ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz; aksi takdirde ücret kesintisi yapılacaktır. Diğer kargo şirketleriyle yapılan değişim ücretleri göndericiye aittir. 

 

YURTİÇİ kargo anlaşma kodumuz 669963225 'dir.