Kategoriler

İptal ve İade

KOLAY İADE

 

İade etmek istediğiniz ürünü teslim tarihinden itibaren en geç 14 iş günü içinde kullanılmamış veya zarar görmemiş halde faturasıyla birlikte Yurtiçi kargo kodu ile ÜCRETSİZ olarak tarafımıza gönderebilirsiniz. Ürünü YALNIZCA MNG kargonun MERLA OYUNCAK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ tarafından verilen anlaşma kodu ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz; aksi takdirde ücret kesintisi yapılacaktır.

 

Diğer kargo şirketleriyle yapılan iade ücretleri göndericiye aittir. Karışıklık olmaması ve işlemlerin hızlanması adına ürünle birlikte  ‘iade etmek istiyorum’ notunu ürünün yanında göndermelisiniz. İade ettiğiniz ürünün Merla.com.tr tarafından incelenip onaylanmasının ardından iade tutarı; varsa kargo ve kampanya bedelleri kesilerek en geç 14 gün içinde hesabınıza yatırılır. 

 

MNG kargo anlaşma kodumuz 676649050 'dir.

 

 

KOLAY DEĞİŞİM

 

Değişimini yapmak istediğiniz ürünü teslim tarihinden itibaren en geç 14 iş günü içinde kullanılmamış veya zarar görmemiş halde faturasıyla birlikte MNG kargo kodu ile ÜCRETSİZ olarak tarafımıza gönderebilirsiniz.

 

Ürünü YALNIZCA MNG kargonun Merla.com.tr tarafından verilen anlaşma kodu ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz; aksi takdirde ücret kesintisi yapılacaktır. Diğer kargo şirketleriyle yapılan değişim ücretleri göndericiye aittir. 

 

MNG kargo anlaşma kodumuz 676649050 'dir.