İptal ve İade

KOLAY İADE
 
İade etmek istediğiniz ürünü teslim tarihinden itibaren en geç 14 iş günü içinde kullanılmamış veya zarar görmemiş halde faturasıyla birlikte PTT Kargo müşteri numaramız ile ÜCRETSİZ olarak tarafımıza gönderebilirsiniz. Ürünü YALNIZCA PTT kargonun MERLA OYUNCAK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ müşteri numarası ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz; aksi takdirde ücret kesintisi yapılacaktır.
 
Diğer kargo şirketleriyle yapılan iade ücretleri göndericiye aittir. Karışıklık olmaması ve işlemlerin hızlanması adına ürünle birlikte  ‘iade etmek istiyorum’ notunu ürünün yanında göndermelisiniz. İade ettiğiniz ürünün Merla.com.tr tarafından incelenip onaylanmasının ardından iade tutarı; varsa kargo ve kampanya bedelleri kesilerek en geç 14 gün içinde hesabınıza yatırılır. 
 
PTT kargo müşteri numaramız 204884246 'dir.
  
KOLAY DEĞİŞİM
 
Değişimini yapmak istediğiniz ürünü teslim tarihinden itibaren en geç 14 iş günü içinde kullanılmamış veya zarar görmemiş halde faturasıyla birlikte PTT Kargo müşteri numaramız ile ÜCRETSİZ olarak tarafımıza gönderebilirsiniz.
 
Ürünü YALNIZCA PTT kargonun Merla.com.tr tarafından verilen müşteri numarası ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz; aksi takdirde ücret kesintisi yapılacaktır. Diğer kargo şirketleriyle yapılan değişim ücretleri göndericiye aittir. 

PTT kargo müşteri numaramız 204884246 'dir.

Yükleniyor...