Unigo Dwinguler Charming Night Oyun Halısı 8mm

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Unigo Dwinguler Charming Night Oyun Matı

BEBEK ODASI OYUN MATLARI

Bebek odası oyun matları yeni doğan döneminden itibaren tüm çocuk odaları için tasarlanmıştır. Bebek odalarında bebek oyun halısı ve bebek aktivite matı olarak kullanılan oyun matları bebek ve çocuklara eğitici ve güvenli bir oyun alanı sağlar.

UNİGO OYUN MATLARINI DİĞER MATLARDAN AYIRAN ÖZELLİKLER

Unigo oyun matları bebek yoga matları çocuk yoga matları ve yoga matlarına çok benzer bir dokuya sahiptir. Özel yüzey dokusu ve kalınlığı sebebiyle çocukları düşme anında yaralanma riskine karşı korur. Unigo çocuk oyun matları çift taraflıdır ve her iki yüzeyinde de farklı desenler yer almaktadır. Unigo oyun halıları sıvı geçirmez ve kullanım ömrü boyunca antialerjiktir. Unigo oyun halıları sayesinde bebek jimnastiği spor hareketleri ve bebek aktiviteleri daha güvenli yapılabilmektedir. Çocukların beden gelişimini destekleyen ve spor hareketlerini ebeveynleri ile birlikte rahatlıkla yapabilmelerine yardımcı olan Unigo çocuk odası halı çeşitleri aynı zamanda eğitici ve eğlendirici desenlerden oluşur. Unigo çocuk odası oyun halısı modelleri bebek ve çocuk odası dekorasyonuna uygun tasarlanmıştır. Sakin desenli oyun matı sade desenli oyun matı hayvanlı oyun matı trafikli oyun matı eğitici oyun matı ve yuvarlak oyun matı modelleri bebek ve çocuk odalarına uyum sağlamaktadır. Unigo bebek yogası ve çocuk yogası aktivitelerinde de kullanılan unigo oyun matları çocuklara güvenli aktivite alanı sağlamaktadır. Anne bebek yogası ve bebek yogası aktivitelerinde bebek yoga matı veya bebek jimnastik matı olarak kullanılabilir.

Unigo Oyun matları düşme anında çocukları darbeye karşı korur Unigo oyun halılarının / matlarının yumuşak yüzeyi çocukların emekleme döneminde dizlerinde ve dirseklerinde tahrişi önleyici niteliktedir. Sıvı geçirmeyen özel yüzey dokusu sebebiyle oyun halıları kullanım süresi boyunca anti-alerjik ve anti-bakteriyeldir. Unigo Oyun halıları alerjik astım rahatsızlığı ve alerji yatkınlığı olan çocuklarımızda güvenle önerilmektedir. Unigo oyun matları/halıları büyüklerin ve çocukların oyunlarına katılımını sağlayacak şekilde özellikle geniş ebatlarda tasarlanmıştır.

Unigo oyun halıları yaz aylarında bahçede kullanılabilir. Küçük ebatlı oyun matı modelleri seyahatlerde de kullanılabilir. Yuvarlak oyun matları küçük odalarda veya seyahatlerde kullanılmaktadır. Yuvarlak oyun matı modelleri sakin desenli olarak tasarlanmıştır. Unigo Sakin Desenli Oyun Matı/ Halısı kategorimizdeki tüm modeller dekoratif desenlere sahiptir. İskandinav stili yansıtan İskandinav desenler geometrik desenler etnik desenler mint yeşili ve açık renk tonlarındaki oyun halısı modelleri bu kategoride yer almaktadır. Dekoratif bebek odası dekorasyonu sevenlere özel etnik tarz ve İskandinav tarz yeni nesil oyun halısı desenleri mevcuttur. Geometrik desen sevenlere özel oyun halısı açık renklerde oyun halısı seven ailelere sakin renklerde sade desenli halılar ve matlar önerilmektedir.

Yuvarlak oyun matları bebek odalarında dekoratif bebek halısı olarak kullanılabilir. Yuvarlak halı modelleri dekoratif ve sade odalara farklı bir tasarım katmaktadır. Unigo bebek jimnastik matında bebeğinizle oyun oynayabilirsiniz. Unigo oyun matının/halısının üzerine birlikte uzanabilir bedensel gelişimini desteklemek için spor hareketleri yapabilir hatta bebeğiniz ile birlikte emekleyebilirsiniz. Unigo oyun matları-halıları doğduğu günden itibaren çocukların ve ebeveynlerin en konforlu oyun alanıdır. Unigo oyun halısı modellerinin kalınlık ve ölçüleri farklıdır. Unigo oyun halısı fiyatları ürünlerin kalınlık ve dolgu yoğunluklarına göre farklılık göstermektedir.

BEBEK ODASI OYUN MATLARININ GENEL ÖZELLİKLERİ

  • ANTİALERJİK
  • ÇİFT TARAFLI
  • DARBE EMİCİ
  • EĞİTİCİ
  • GÜVENLİ
  • SIVI GEÇİRMEZ
OYUN MATLARI/HALILARI EBAT VE KALINLIK
Dolgu köpük hammaddeden tek katman halinde üretilen Unigo bebek odası oyun matları/halıları kalınlığı sayesinde darbe emici özelliğe sahiptir. . Çocukları düşme ve yaralanmalara karşı korur. Yenidoğan evresinden itibaren güvenli bir oyun alanı sunan Unigo oyun matlarının/halılarının 5 farklı kalınlık alternatifi bulunmaktadır. Hayvan temalı oyun matı modelleri rakamlı oyun matı modelleri harfli oyun matı modelleri sayesinde unigo oyun matları çocukların eğitimini destekler. 

TEMİZLİK VE BAKIM KOŞULLARI
Ürünler sadece nemli bir havlu ile veya bebekler için kullanılan ıslak mendiller ile silinerek temizlenir. Bebeklerin cildine kullanılan bir şampuan ile sabunlu bir havlu yaparak da temizlenebilir. Hafifçe ve bastırmadan temizlemek gerekir. Kimyasal temizleyiciler önerilmemektedir. 
Ölçü140 cm x 140 cm x 8 mm
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Kargoda bir aksaklık olmaması durumunda ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişi saat 13:00`dan sonra verdiyseniz ürününüzün kargolama sonraki güne kalabilir.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...