Kategoriler

Beleduc

Beleduc Candy Metal KutuBeleduc Candy – Dikkat ve hız becerilerini geliştirmenin en tatlı hali…4 yaş ve üzeri, 1-8 oyuncu için dikkat geliştiren hızlı bir akıl oyunu. Candy oyunu, şimdi özel Beleduc Selection metal kutusu ile sizlerle.Candy ile renkleri ve kombinasyonları eğlenerek öğrenecek; el-göz..
257,79 TL
Vergiler Hariç:218,46 TL
Beleduc Legolino - Yeni KutuHayal gücü ve bir şeyi baştan oluşturma becerisi bu geometrik şekilleri tamamlamak için kesinlikle zorunludur. Çocukların görsel dikkat gelişimini, parça, bütün ve şekil, zemin ilişkisi becerilerini geliştirir. Hayal gücü, soyut düşünme, form ya da şekilleri görsel ve dok..
257,79 TL
Vergiler Hariç:218,46 TL
Beleduc Pomela - Yeni KutuNasıl Oynanır ?Oyuncular tek ya da çift oynamaya bağlı olarak, ellerine 1 veya 2 elma toplama çubuğunu alır.Kum saati çalışırken oyuncular sepet içine mümkün olduğu kadar çok elma toplamaya çalışır.Ne kadar elma toplarsa, o kadar reçel kavanozu alırlar ve en çok reçel kavan..
257,79 TL
Vergiler Hariç:218,46 TL
Beleduc Rondo Vario - Metal KutuBeleduc Rondo Vario - Metal KutuRondo VarioOyuncular farklı ahşap parçalar arasında doğru renk ve şekil modelini bulmak zorunda. 2 tane ahşap Oyun Küpü hangi renk ve şekli oyuncuların bulması gerektiğini gösterir. Hızlı karar verme ve odaklanma… Kim Kendi tırtılına il..
257,79 TL
Vergiler Hariç:218,46 TL
Beleduc Shapy - Metal KutuOyuncular 3 şekil oyun küpünü da aynı anda atarak küplerin üzerinde gelen şekillerin aynısını taşlarda da bulmaya çalışırlar.Farklı versiyonları olduğundan dolayı büyük çocuklar ve yetişkinler içinde uygundur.Hızlı düşün, odaklan, doğru şekilleri bul, taşları topla…Gözlem, ..
257,79 TL
Vergiler Hariç:218,46 TL
Beleduc WhatzizzAyna harika bir şeydir! Aynanın yansıtıcı yüzeyi karşısında ne olursa aynısını gösterir. Yansıtılanın sadece bir kısmını görmek biraz daha zordur. Aynada yansıtılanın ne olduğunu anlamak için ihtiyacınız olan şey biraz konsantrasyon biraz da hayal gücüdür.Nasıl Oynanır?Her oyuncu ayn..
257,79 TL
Vergiler Hariç:218,46 TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)