Kategoriler

Ahşap Oyuncak

Çocukluğumuzda oynadığımız oyuncaklar maalesef artık geride kaldı. Şimdi çocukların oyunlarını çoğu zaman son teknoloji oyuncaklar süslemektedir.  Ancak, asla modası geçmeyecek şey, bir zamanlar çocukken severek oynadığımız ahşap oyuncaklardır. Güzel görünen, zamansız ve hayal gücünü geliştiren ancak ahşap oyuncakları hediye olarak seçmek için daha fazla nedene ihtiyacınız varsa, işte ilk 5'imiz; 

Ahşap Oyuncak Plastik Oyuncaktan Dayanıklı mıdır?

Hiç yürümeye başlayan bir çocuğun en sevdiği oyuncaklarını oyuncak kutularının içine dikkatlice yerleştirdiğini gördünüz mü? Hayır, bunu bizler de yapmadık. Bunun yerine, oyuncakların evin her odasına yayıldığını, her yastığın altından bir oyuncak çıktığını görebilirsiniz. Plastik oyuncakların kırılma ihtimallerinin yüksek olduğu durumlarda, ahşap oyuncaklar doğal aşınmayı ve yıpranmayı daha uzun süre kaldırabilirler. Bu onları ömür boyu saklanabilecek mükemmel bir hediye yapar.

Ahşap Oyuncak Güvenli midir?

Çocuğunuz için yılda ne kadar oyuncak satın aldığınızı bir düşünün. Oyuncaklar bir çocuğun gelişiminin önemli bir parçasıdır, ancak parmaklarının ucunda çok sayıda oyuncak varken, zararlı kimyasallardan korunduğundan dan emin olmanız gerekir. Ahşaptan yapılmış doğal oyuncaklar, sentetik oyuncaklarla aynı tehdidi oluşturmaz. Bazı plastik oyuncakların tehlikeye neden olabilecek maddeler içerdiğini göreceksiniz. Çocuk dostu boyalar ve vernikler kullanılarak üretilen ahşap oyuncaklarla içiniz daha rahat olacaktır.

Ahşap Oyuncakların Çocuklara Faydaları Nelerdir?

Bir çocuğun hayal gücünden daha güçlü bir şey yoktur. Ahşap oyuncakları plastik oyuncaklara tercih etmenin avantajlarından biri, çocukların yaratıcılıklarını beslemesidir. Plastik oyuncaklar daha fazla özelliğe, tasarıma ve ses efektine sahipken, ahşap oyuncaklar onları hayal güçlerini güçlendirmeye ve onlarla yeni oynama yolları icat etmeye teşvik eder. Doğal meraklarını kamçılayacak, motor becerileri, problem çözme becerileri, el göz koordinasyonu, sosyal beceriler ve çok daha fazlasını geliştirmelerine yardımcı olacaktır.

Ahşap Oyuncakların Başka Hangi Faydaları Vardır?

Ahşap oyuncaklarla ilgili en iyi şeylerden biri çevre dostu olmalarıdır. İklim değişikliği, kirlilik ve artan karbon ayak izine sahip bir dünyada, daha sürdürülebilir bir seçenek belirleyerek çevre için üzerinize düşeni yapabilirsiniz. Ayrıca çocuklarınıza bu konu hakkında bilgi vermek için harika bir yoldur. Ahşap oyuncaklarımız mevcut en yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir ve üretim süreçlerinde kötü kimyasallar içermez, çevreyi gelecek nesiller için korur. Merla ailesi olarak kısa ömürlü oyuncaklardan ziyade uzun yıllar boyunca saklanabilecek benzersiz ve zamansız hatıralar oluşturmak istiyoruz. Ahşap oyuncağın en güzel özelliği uzun yıllar boyunca sevdiklerimiz için saklayabilmemizdir.

Brons Yağlı Boya ve Akrilik Boya Resim Fırçası No: 10Yüksek boya taşıma kapasitesine, mükemmel uç, gövde ve esnekliğe sahiptir.Sentetik kıldan üretilmiştir.Yağlı ve akrilik boya için uygundur.No: 103 yaşın altındaki çocuklar için uygun değildir. Yetişkin gözetimi altında kullanılmalıdır...
11,90 TL
Vergiler Hariç:10,08 TL
Brons Yağlı Boya ve Akrilik Boya Resim Fırçası No: 6Yüksek boya taşıma kapasitesine, mükemmel uç, gövde ve esnekliğe sahiptir.Sentetik kıldan üretilmiştir.Yağlı ve akrilik boya için uygundur.No: 63 yaşın altındaki çocuklar için uygun değildir. Yetişkin gözetimi altında kullanılmalıdır...
9,90 TL
Vergiler Hariç:8,39 TL
Funny Kids Akrilik Boya Seti 6 Renk x 15mlFunny kids akrilik boya setinde 6 adet boya vardır. Boya renkleri; sarı, beyaz, kırmızı, yeşil, siyah ve mavi renk vardır.Her boya 15 ml'dir.Akrilik boyalar su bazlı olup deri ile temasında herhangi bir zararı yoktur.Sanatsal hobi çalışmalarında kullanılan s..
19,00 TL
Vergiler Hariç:16,10 TL
MERLA 3'lü Araba Seti Eğitici Ahşap Oyuncak MERLA 3'lü Araba Seti Eğitici Ahşap Oyuncak
-16 %
MERLA  3'lü Araba Seti Eğitici Ahşap OyuncakÜrünlerimiz %100 doğal ahşaptır ve yapımında 1. Sınıf endüstriyel kayın ağacı kullanılmıştır.EN 71-3 standartlarına uygun boya ile renklendirilen ahşap arabalarımız çocuklarınız için güvenlidir, herhangi bir zararlı kimyasal içermezler.Naturel oyuncaklarım..
99,90 TL 119,00 TL
Vergiler Hariç:84,66 TL
MERLA 3'lü Dünya Renkleri Waldorf Eğitici Ahşap Oyuncak Seti MERLA 3'lü Dünya Renkleri Waldorf Eğitici Ahşap Oyuncak Seti
-29 %
MERLA 3'lü Dünya Renkleri Waldorf Eğitici Ahşap Oyuncak SetiMERLA Waldorf 7'li Dünya Renkli Gökkuşağı Blokları Eğitici Ahşap Oyuncak7 parçadan oluşan ürünümüz %100 doğal ahşaptır ve yapımında 1. sınıf ıhlamur ağacı kullanılmıştır.EN 71-3 standartlarına uygun boya ile renklendirilen ahşap gökkuşağı ç..
349,90 TL 490,00 TL
Vergiler Hariç:296,53 TL
MERLA 3'lü Naturel Hayvan Seti Eğitici Ahşap Oyuncak MERLA 3'lü Naturel Hayvan Seti Eğitici Ahşap Oyuncak
-13 %
MERLA 3'lü Naturel Hayvan Seti Eğitici Ahşap OyuncakÜrünümüz %100 doğal ahşaptır ve yapımında 1. Sınıf endüstriyel kayın ağacı kullanılmıştır.EN 71-3 standartlarına uygun boya ile renklendirilen ahşap hayvanlarımız çocuklarınız için güvenlidir, herhangi bir zararlı kimyasal içermezler.Naturel ahşap ..
129,00 TL 149,00 TL
Vergiler Hariç:109,32 TL
MERLA 3'lü Naturel Waldorf Eğitici Ahşap Oyuncak Seti MERLA 3'lü Naturel Waldorf Eğitici Ahşap Oyuncak Seti
Tükendi
MERLA 3'lü Naturel Waldorf Eğitici Ahşap Oyuncak SetiMERLA Waldorf 7'li Naturel Gökkuşağı Blokları Eğitici Ahşap Oyuncak7 parçadan oluşan ürünümüz %100 doğal ahşaptır ve yapımında 1. sınıf ıhlamur ağacı kullanılmıştır.Çocuklarınızın güvenliği için pürüzsüz bir yüzeye ve yuvarlak köşelere sahiptir.Wa..
339,90 TL
Vergiler Hariç:288,05 TL
MERLA 3'lü Pastel Waldorf Oyuncak Seti Ahşap OyuncakMERLA Waldorf 7'li Pastel Gökkuşağı Blokları Eğitici Ahşap Oyuncak7 parçadan oluşan ürünümüz %100 doğal ahşaptır ve yapımında 1. sınıf ıhlamur ağacı kullanılmıştır.EN 71-3 standartlarına uygun boya ile renklendirilen ahşap gökkuşağı çocuklarınız iç..
389,90 TL
Vergiler Hariç:330,42 TL
MERLA 3'lü Renkli Waldorf Oyuncak Seti Ahşap Oyuncak MERLA Waldorf 7'li Renkli Gökkuşağı Blokları Eğitici Ahşap Oyuncak7 parçadan oluşan ürünümüz %100 doğal ahşaptır ve yapımında 1. sınıf ıhlamur ağacı kullanılmıştır.EN 71-3 standartlarına uygun boya ile renklendirilen ahşap gökkuşağı çocuklarınız i..
389,90 TL
Vergiler Hariç:330,42 TL
MERLA Ahşap Diş Kaşıyıcı
Tükendi
MERLA Ahşap Diş KaşıyıcıTamamen doğal ahşap malzemeden el işçiliği ile üretilen diş kaşıyıcılarımız diş çıkarma dönemindeki bebeğiniz için güvenle kullanabileceğiniz tamamen doğal bir alternatiftir.Ürünümüz %100 doğal ahşaptır ve yapımında 1. Sınıf endüstriyel kayın ağacı kullanılmıştır.Naturel diş ..
24,90 TL
Vergiler Hariç:21,10 TL
MERLA Aslan Eğitici Ahşap OyuncakÜrünümüz %100 doğal ahşaptır ve yapımında 1. Sınıf endüstriyel kayın ağacı kullanılmıştır.EN 71-3 standartlarına uygun boya ile renklendirilen ahşap hayvanlarımız çocuklarınız için güvenlidir, herhangi bir zararlı kimyasal içermezler.Üzerindeki desenler lazer kesimle..
44,90 TL
Vergiler Hariç:38,05 TL
MERLA Bez KeseHam bez kumaştan imal edilmiştir.100% Pamuktan üretilmiştir.Bez kesenin ağzı sarı renkli iple büzgülüdür.Bez kese boyutları 15,5x20 cm dir...
14,90 TL
Vergiler Hariç:12,63 TL
MERLA Dino Tekerlekli Eğitici Ahşap OyuncakÜrünümüz %100 doğal ahşaptır ve yapımında 1. Sınıf endüstriyel kayın ağacı kullanılmıştır.EN 71-3 standartlarına uygun boya ile renklendirilen ahşap hayvanlarımız çocuklarınız için güvenlidir, herhangi bir zararlı kimyasal içermezler.Ürünlerimiz Türkiye’de ..
99,90 TL
Vergiler Hariç:84,66 TL
MERLA Eşini Bul Eğitici Ahşap Hafıza Oyunu Dikkat, hafıza ve görsel algı geliştiren ürünümüz %100 doğal ahşaptır.Eğitici ahşap hafıza oyunları çocuğunuzun konsantrasyonunu ve hafızasını geliştirmede yardımcı olur.Ürünlerimiz Türkiye’de üretilmiştir.3 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur. Nasıl Oynanı..
89,90 TL
Vergiler Hariç:76,19 TL
MERLA Jenga Denge Blokları 54 Parça Eğitici Ahşap Oyuncak Ürünümüz %100 doğal ahşaptır ve yapımında 1. Sınıf endüstriyel kayın ağacı kullanılmıştır.Ahşap bloklarda herhangi bir vernik, cila vb. ürün uygulanmamış olup tamamen doğal haliyle üretilmiştir.54 parçadan oluşan Jenga eğitici ahşap denge blo..
49,90 TL
Vergiler Hariç:42,29 TL
MERLA Kafes Çıngırak Eğitici Ahşap OyuncakÜrünümüz %100 doğal ahşaptır ve yapımında 1. Sınıf endüstriyel kayın ağacı kullanılmıştır.EN 71-3 standartlarına uygun boya ile renklendirilen çıngırak çocuklarınız için güvenlidir, herhangi bir zararlı kimyasal içermezler.Oyuncağın naturel bölümünde herhang..
99,90 TL
Vergiler Hariç:84,66 TL
MERLA Naturel Araba Eğitici Ahşap Oyuncak MERLA Naturel Araba Eğitici Ahşap Oyuncak
-25 %
·        Ürünümüz %100 doğal ahşaptır ve yapımında 1. Sınıf endüstriyel kayın ağacı kullanılmıştır.·        Naturel ahşap oyuncaklarımızda herhangi bir vernik, cila vb. ürün uygulanmamış olup tamamen doğal haliyle üretil..
29,90 TL 39,90 TL
Vergiler Hariç:25,34 TL
MERLA Naturel Fil Eğitici Ahşap OyuncakÜrünümüz %100 doğal ahşaptır ve yapımında 1. Sınıf endüstriyel kayın ağacı kullanılmıştır.Naturel oyuncaklarımızda herhangi bir vernik, cila vb. ürün uygulanmamış olup tamamen doğal haliyle üretilmiş ve çocuklarımızın güvenle oynayabilmeleri için zımparalanmışt..
44,90 TL
Vergiler Hariç:38,05 TL
MERLA Naturel Zürafa Eğitici Ahşap OyuncakÜrünümüz %100 doğal ahşaptır ve yapımında 1. Sınıf endüstriyel kayın ağacı kullanılmıştır.Naturel oyuncaklarımızda herhangi bir vernik, cila vb. ürün uygulanmamış olup tamamen doğal haliyle üretilmiş ve çocuklarımızın güvenle oynayabilmeleri için zımparalanm..
44,90 TL
Vergiler Hariç:38,05 TL
MERLA Otobüs Eğitici Ahşap OyuncakÜrünümüz %100 doğal ahşaptır ve yapımında 1. Sınıf endüstriyel kayın ağacı kullanılmıştır.EN 71-3 standartlarına uygun boya ile renklendirilen ahşap arabalarımız çocuklarınız için güvenlidir, herhangi bir zararlı kimyasal içermezler.Naturel oyuncaklarımızda herhangi..
49,90 TL
Vergiler Hariç:42,29 TL
MERLA Renkli Araba Eğitici Ahşap Oyuncak Ürünümüz %100 doğal ahşaptır ve yapımında 1. Sınıf endüstriyel kayın ağacı kullanılmıştır.EN 71-3 standartlarına uygun boya ile renklendirilen ahşap arabalarımız çocuklarınız için güvenlidir, herhangi bir zararlı kimyasal içermezler.Naturel oyuncaklarımızda h..
44,90 TL
Vergiler Hariç:38,05 TL
 MERLA Renkli Bultak Tren Eğitici Ahşap Oyuncak •    Renkli Ahşap Oyuncak Tren ürünümüz %100 doğal ahşaptır ve yapımında 1. sınıf endüstriyel kayın ağacı kullanılmıştır.•    EN 71-3 standartlarına uygun boya ile renklendirilen oyuncağımız çocuklarınız için güvenlidir, herhangi bir zararlı kimyasal i..
189,90 TL
Vergiler Hariç:160,93 TL
MERLA Renkli Fil Eğitici Ahşap OyuncakÜrünümüz %100 doğal ahşaptır ve yapımında 1. Sınıf endüstriyel kayın ağacı kullanılmıştır.EN 71-3 standartlarına uygun boya ile renklendirilen ahşap oyuncak hayvanlarımız çocuklarınız için güvenlidir, herhangi bir zararlı kimyasal içermezler.Ahşap oyuncak üzerin..
44,90 TL
Vergiler Hariç:38,05 TL
MERLA Safari Puzzle Eğitici Ahşap OyuncakSafari Puzzle ürünümüz %100 doğal ahşaptır ve yapımında 1. sınıf endüstriyel kayın ağacı kullanılmıştır.Puzzleda yer alan hayvan figürleri ham ahşap olup üzerindeki detaylar lazer kesim ile yapılmıştır. Herhangi bir vernik, cila vb ürün kullanılmamıştır.Ürünl..
229,90 TL
Vergiler Hariç:194,83 TL
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 71 (3 Sayfa)